Ofset - Heidelberg Speedmaster XL 106
Heidelberg Speedmaster XL 106

Yılmaz Ofset baskı alanında yüksek teknoloji ile donatılmış tam otomatik bilgisayar kontrollü Heidelberg Speedmaster XL 106 ofset baskı makinesi, 70 x 100 cm. Ebatlara kadar baskılar için sınırsız renk seçeneği ile siz değerli müşterilerimize cevap vermektedir.

Baskı, renk ve kalıp ayarları, dijital kontrol panelinde yapılıp, işe ait özel baskı bilgileri bu panel aracılığı ile arşive alınır. Baskının tekrarı halinde tüm bilgiler güncellenip aynı standartta baskı elde edilebilir. 

Heidelberg Speedmaster XL3 106, rekabette sınır tanımamak adına en yüksek seviyede verimliliği maksimum uygulama yelpazesi ile birleştirmektedir. 70 x 100 cm’lik tabaka ebadı özellikle ambalaj baskıda ebat avantajı sağlamaktadır.

Saatte 18.000 tabaka maksimum baskı hızı verimliliği ciddi şekilde artırırken Prinect® Press Center® kumanda masası ve dokunmatik cam ekranlı rakipsiz kontrol paneli kavramı tüm makinenin kullanımını kolay ve ergonomik hale getirmektedir.AutoPlate XL ve optimize edilmiş yıkama programları, hazırlık süresinin kısaltılmasını desteklemektedir.