Grafik Tasarım
Grafik Tasarım Ambalaj işleriniz için çözüm ortağınız.

Öncelikle problemin bileşenleri belirlenerek araştırma yapılır. “Hedef kitle kimdir, projenin hedefi nedir?” gibi soruların cevapları araştırılır.

Ebat, kullanılacak materyal, renk gibi özellikler kararlaştırıldıktan sonra, ürüne girecek yazılı ve görsel unsurların sırasını, yerini belirten ve tipografik öğelerin kullanımına ilişkin fikir verecek bir ön çalışma yapılır. Bir taslak bütün bileşenleriyle birlikte ve tam olarak bilgisayarda yaratılır.

Tasarımla kurum amaçları ve vizyonu doğrultusunda proje, tanıtım, reklam ve kurumsal kimlik çalışmaları ortaya çıkar.Bu çalışmalarla kurumun vizyonu anlatılarak; hizmet ya da firmanın iç ve dış müşteriye tanıtılması sağlanır. Grafik tasarım alanında hazırlanacak tasarım ve dizayn aynı titizlik ve önemle hazırlanır.

Tasarım probleminin çözümünde esnek, yaratıcı, işlevsel olan alternatifler belirlenerek; bütçe planlamasında müşteriye öneriler sunulur. Bir çok alternatif çözüm araştırılır. Düşüncenin bir taslağı oluşturulur. Taslaklar çözümü geliştiren düşüncenin, araştırmanın ve seçim sürecinin görsel kanıtları gibidir. Düşünülebilen herşeyden bir fikir çıkarılır ve kağıda dökülür. Daha sonra içlerinden biri seçilir ve uygulamaya geçilir.

Her özel tasarım, grafik tasarım ve uygulama ekibi tarafından macintosh bilgisayar ortamInda, Adobe programlarını (PHOTOSHOP ve ILLUSTRATOR (CC2019) kullanarak yapılacak baskı ile aynı renk ve teknik özelliklerde müşterinin onayına sunulmaktadır.

Baskı Öncesi Hazırlık
  • Uzman grafik ve dizayn ekibi
  • Reprodüksiyon, dizayn değişiklikleri
  • Güvenilir prova ve dizayn onay sistemi
Alanlarında Uzman Grafik Ekibi
  • Müşteri odaklı renk yönetimi
  • Güncel programlarla, ihtiyaca uygun baskı öncesi repro uygulamaları
  • İzlenilir ve güvenilir dizayn onay ve prova sistemi
  • Tasarımlarınızın baskıya uygulanmasında teknik destek