Hakkımızda

#kaliteayrıntılardadır

Yılmaz Ambalaj, kurulduğu günden bu yana üretimin her aşamasında kaliteyi hedef edinmiştir.

Günümüzde sürekli yenilenen ve gelişen baskı teknolojisini yakından takip eden Yılmaz Ambalaj, kendi sektöründe 150 kişilik personeli ile hizmet vermektedir.

Kalitenin ayrıntılarda saklı olduğu bilinciyle müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi hedefleyen Yılmaz Ambalaj teknolojiye ve uzman personeline yaptığı yatırımlarını arttırarak sektöründeki başarı merdivenlerini hızla tırmanmaktadır.

Yılmaz Ambalaj, 2002 yılında flexible ambalaj üzerine yaptığı yatırımlar ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile kısa zamanda geniş bir müşteri portföyüne sahip olmuştur.

Siz değerli müşterilerine her gün daha kaliteli ve yeni ürünler sunabilmek için kendi bünyesinde büyüyen Yılmaz Ambalaj, flexible ambalaj sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

Orjinal ürün portföyünün haricinde, müşterilerine özel projeler de geliştiren Yılmaz Ambalaj, günümüzün uluslararası sektörel kalite yönetim standartlarını tüm üretim ve yönetim kademelerinde uygulamaktadır.

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ile siz değerli müşterilerinin hizmetinde olan Yılmaz Ambalaj 2006 da yaptığı yatırımlara bir yenisini ilave ederek 8 renkli Cerutti Rotogravür Baskı makinamız ile ambalaj sektöründe dünya standartlarını size sunmaktan memnuniyet duymaktadır.

Fabrikamız Organize Sanayi Bölgesi üzerinde 90.000 m² açık alan üzerinde kurulu olup 10.000 m² kapalı alanda hizmet vermektedir. Tesislerimiz ambalaj üretimine uygun son teknoloji ile inşa edilmiş olup, her tür yalıtım ve hijyen önceliği korunmuştur.

150 kişilik deneyimli kadromuz ile müşterilerimizden aldığımız güç ile gelişmekte ve yenilenmekteyiz. Hedefimiz tek çatı altında ambalaj sektöründe entegre bir tesis olmak ve müşterilerimizin tüm beklentilerine alternatif yaratmaktadır.

Yurtiçinde ve yurtdışında müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayacak pazarlama, dış ticaret ve lojistik kadromuz üretim kadromuza destek hizmetlerini vererek en üst seviyelere taşımaktadır.

Vizyonumuz

Önce güven ilkesi ile her gün ambalajında Yılmaz Ambalaj güvenliğini ve kalitesini korumak ve sürekli geliştirmektir.

Misyonumuz

Beklentilerin üzerinde hizmet sunmak için Yılmaz Ambalaj deneyimini ve önce hizmet ilkesini birleştirmektir. Her zaman kaliteli, yenilikçi ve bilimsel ölçülerde çözüm üretmek ve müşterilerimize yatırım yapmaktır. Bütün bunların sağlanması için global dünya teknolojilerinin takibinin yapılması bunların yatırıma dönüştürülmesi, çalışmalarımızın müşteri memnuniyetini sağlayacak deneyim ve prensiplere göre seçilmesi öncelik taşımaktadır.