Biz Kimiz?
Yılmaz Ambalaj, kurulduğu günden bu yana üretiminin her aşamasında kaliteyi hedef edinmiştir. Günümüzde  sürekli yenilenen ve gelişen baskı teknolojisini yakından takip eden Yılmaz Ambalaj, kendi sektöründe halen 150 kişilik personeliyle hizmet vermektedir. Kalitenin ayrıntılarda saklı olduğu bilinciyle müşterilerine sınırsız hizmet vermeyi hedefleyen Yılmaz Ambalaj, teknolojiye ve uzman personeline yaptığı yatırımlarını arttırarak  sektöründeki başarı merdivenlerini hızla tırmanmaktadır.

Fabrikamız Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi üzerinde 90.000 m2 açık alan üzerinde kurulu olup 10.000 m2 kapalı alanda hizmet vermektedir. Tesislerimiz ambalaj üretimine uygun son teknoloji ile inşa edilmiş olup,her tür yalıtım ve hijyen önceliği korunmuştur. Deneyimli kadromuz ile müşterilerimizden aldığımız güç ile gelişmekte ve yenilenmekteyiz. Hedefimiz tek çatı altında ambalaj sektöründe entegre bir tesis olmak ve müşterilerimizin tüm beklentilerine alternatif yaratmaktır.

Vizyonumuz

“Önce güven” ilkesi ile her ürün ambalajında Yılmaz Ambalaj güvenilirliğini ve kalitesini korumak ve sürekli geliştirmektir. 

Misyonumuz

Beklentilerin üzerinde hizmet sunmak için Yılmaz Ambalaj deneyimini ve “önce hizmet“ ilkesini birleştirmektir. Her zaman kaliteli,yenilikçi ve bilimsel ölçülerde çözüm üretmek ve müşterilerimize yatırım yapmaktır. Bütün bunların sağlanması için global dünya teknolojilerinin takibinin yapılması, bunların yatırıma dönüştürülmesi, çalışanlarımızın müşteri memnuniyetini sağlayacak deneyim ve prensiplere göre seçilmesi öncelik taşımaktadır

Gelişen Pazar Ağımız

KISACA HAKKIMIZDA

Yılmaz Ambalaj, kurulduğu günden bu yana üretiminin her aşamasında kaliteyi hedef edinmiştir. Günümüzde sürekli yenilenen ve gelişen baskı teknolojisini yakından takip eden Yılmaz Ambalaj, kendi sektöründe halen 150 kişilik personeliyle hizmet vermektedir.Devamını oku..

HIZLI İLETİŞİM

  • Kemalpaşa O.S.B Mahallesi Öteyaka Mevki Dış Kapı No :48 35170 Kemalpaşa / İZMİR
  • 00 90 (232) 878 99 45
  • 00 90 (232) 878 99 46
© 2015 YılmazAmbalaj - Tüm Hakları Saklıdır.